Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Přechod CoFT (Council of Frozen Throne) do SwK

+2
Ping
Raisen
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Raisen



Jakožto GUM G CoFT, sem dávám (po dohodnutí s Laajlou) seznam lidí, kteří k vám chtějí přejít, jelikož už je pozdě, budu tento list aktualizovat, jestli někdo změní svůj názor apod:

Midge
Palko
Etien
Fixxie
Josko
Superstar
Johan
Detx
Koprivka
Idril
Alegr
Walley
Gamhunt
Garnill
Kathis
Hustytypek
Iwushka



Naposledy upravil Raisen dne Mon Apr 18, 2011 2:44 pm, celkově upraveno 3 krát

Ping

Ping

Nejsem sice GM, ale jsem právoplatným členem této guilgy. Vaše přihláška se mi však zdá tak trochu neúplná, seznam nestačí i když nick Rawena mi neco říká, už jsem se s ní(m) někdy setkal. Pokud budete přijati , tak gratuluju Surprised) Neutral

Raisen



Ping napsal:Nejsem sice GM, ale jsem právoplatným členem této guilgy. Vaše přihláška se mi však zdá tak trochu neúplná, seznam nestačí i když nick Rawena mi neco říká, už jsem se s ní(m) někdy setkal. Pokud budete přijati , tak gratuluju Surprised) Neutral

Ono to má trochu hlubší smysl, tomuhle seznamu předcházela dlouháá domluva Smile

Llaaila

Llaaila

Pingu jde o spojení guild na kterém jsme se dneska domluvili ...psala jsem ti ve hře že se včas vše dozvíte Smile

Ping

Ping

no ale to jsem nevěděl, jen jsem reagoval na dotaz, víc se k tomu nebudu vyjadřovat, vy jste vedení , tak dělejte, jak uznáte za vhodné Smile

Radeknev

Radeknev
Admin
Admin

No takze za me nejsu proti.... pro ostatni bych chtel rict ze tito lidi k nam vstupujou jako jednotlivi hraci ne neaka skupina lidi a podobne...

https://swkguild.forumczech.com

Miidia

Miidia

Napiš sem kolik ti lidi maj GS a jestli souhlasí s poplatkem Smile

Llaaila

Llaaila

Kubo těchto lidí se poplatek netýká ...

Wirus



Raisen napsal:Jakožto GUM G CoFT, sem dávám (po dohodnutí s Laajlou) seznam lidí, kteří k vám chtějí přejít, jelikož už je pozdě, budu tento list aktualizovat, jestli někdo změní svůj názor apod:

- Gwin
- Stinky
- Gwexan
- Amayesing
- Granada
- Bw
- Iwushka
- Rawena
- Intervention

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru