Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Masimue/Hunter ( MM )/Night elf

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Sun Jan 22, 2012 8:05 pm

audio01




Herní nick: Masimue
Class: Hunter
Talenty: MM
Rasa: Night elf
Profese: Letherworking(444)Skinning(450)
Alti: Darkfuture lvl(80) (tank 5,5k gs)
Rok narození: 1992
KS:Nemam
Teamspeak3:Mam a umím s ním.
Sluchátka:Mám
Mikrofón:Mám

Zaměření:
PVE/PVP
PVE-5951 PVP-6075
Equip:
imageshack.us/photo/my-images/6/wowscrnshot012112181631.jpg/
Staty:
na predeslem screenshotu + jsem zbytečně přelitovaný ale vše je to z itemů
armory.project-nemesis.cz/character-shee...thema&cn=Masimue
DPS:
imageshack.us/f/860/wowscrnshot012212162208.jpg/


Předešlé guildy / důvod odchodu:
Komando - nedostatek lidi a aktivity, nebylo to to co jsme očekával.
Proč chcete do Stormwind knights a co od toho očekáváte:
ocekavam profesionalni kolektiv, pohodovove lidi a hlavně raidy na úrovni.

2Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Re: Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Mon Jan 23, 2012 12:50 am

Tichošlapko/BigFox



NE, NE a NE...nič proti, ale už teraz máme prepalátované a prehuntrované...na ICC 25 main sa hlási pernamentne 7-8 hunterov, pri čom sa berú 2, max 3...mimo to sa dnes vzala ďalšia hunta..naozaj nechápem prečo niekto nehodí na stránku, pre aké class je nábor uzatvorený...

3Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Mon Jan 23, 2012 6:52 am

audio01



tak aspon to DK 5.5k tank( a na huntra EQ nechci chci hlavne Frosty zbiram na Shadow edge na DK)

4Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Re: Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Mon Jan 23, 2012 8:41 am

Tichošlapko/BigFox



tankov je tiež nadbytok...na druhú stranu,máš ako jeden z mála naozaj peknú prihlášku, takže sa celkom snažíš...melee máme tiež dosť, ale na raide nam chýba buff z DK, tak ak by si bol schopný a ochotný respectnúť do DMG...pač sa ako DK tank, alebo DPS hunta neuplatníš

5Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Mon Jan 23, 2012 10:09 am

audio01



a dk asi frost ze ?

6Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Re: Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Tue Jan 24, 2012 12:51 pm

Foggy



doufam ze nemas v planu pak nekam prechazet napriklad k OSB nebo FM, koukam ze tam si dal taky prihlasky ale nevzali te

7Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Re: Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Fri Jan 27, 2012 7:03 am

Tripp

Tripp

No hunteru a DK mame fakt hodně na altovní se mi hlásí dycky 5-6 DK a s tim main icc je to samý u hunterů .... u mě zatím Proti počkáme na vyjádření dalších.

8Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Re: Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Mon Jan 30, 2012 1:36 am

Fpaladin

Fpaladin

Proti

9Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Empty Re: Masimue/Hunter ( MM )/Night elf Mon Jan 30, 2012 7:53 am

Tripp

Tripp

Zamítnuto

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru