Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Hyba - Arcane/Frostfire Mage

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Hyba - Arcane/Frostfire Mage Empty Hyba - Arcane/Frostfire Mage Sun Feb 12, 2012 8:48 pm

irithus




Věk: 19 let
Nick: Hyba
Class: Mage
Main spec / dual spec: Arcane/Frostfire
GS: 5884
Predeslou guildu a duvod leavnuti: Rage of Sargeras - naprosto jednoduché, naprostá demence raidleaderů, nefungující EPGP systém, rozbroje v gildě.
Armory: http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Hyba
Proč k vám: jsem aktivní hráč, denně jsem na WoW +-4 hodiny. Hledám gildu, kde mám šanci uplatnit se v kvalitních raidech, a ne se hádat s raid leaderem o tom, jestli má smysl jít profa po třetí nebo ne. Znám taktiky na icc10/25n a 10hc a nedělá mi problém spolupracovat v raidu s kýmkoliv.

2Hyba - Arcane/Frostfire Mage Empty Re: Hyba - Arcane/Frostfire Mage Mon Feb 13, 2012 11:07 am

Tichošlapko/BigFox



som za

3Hyba - Arcane/Frostfire Mage Empty Re: Hyba - Arcane/Frostfire Mage Mon Feb 13, 2012 11:34 am

Miidia

Miidia

Pro

4Hyba - Arcane/Frostfire Mage Empty Re: Hyba - Arcane/Frostfire Mage Mon Feb 13, 2012 3:58 pm

irithus



Tak prozatím děkuji, uvidíme jak to dopadne Smile

5Hyba - Arcane/Frostfire Mage Empty Re: Hyba - Arcane/Frostfire Mage Mon Feb 13, 2012 9:34 pm

Llaaila

Llaaila

pro

6Hyba - Arcane/Frostfire Mage Empty Re: Hyba - Arcane/Frostfire Mage Fri Feb 17, 2012 7:16 pm

Tripp

Tripp

Přijat

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru