Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Imprezak / 80 / Resto Druid

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Imprezak / 80 / Resto Druid Empty Imprezak / 80 / Resto Druid Wed Feb 15, 2012 7:59 pm

Imprezak



-Vek: Je mi 21 let Smile
-Nick: Imprezak ( podle mé životní lásky Subaru Impreza Very Happy)
-Class: Druid
-Main spec / dual spec: Restoration / Balance
-GS: 5057(Ovšem to je velmi zavádějící Very Happy, nebude trvat dlouho a bude o dost víc..kazí mi to zbraň a trinkety)
-Predeslou guildu a duvod leavnuti: Malá guildička bez perspektivy, která měla všeho všudy 13 členů? Smile
-Pokud mozno screen EQ...(nebo odkaz na armory): armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Imprezak
-Duvod proč chcete jít do naší guildy: Chtěl bych se posunout někam dál a bejt součástí ,,něčeho většího" Very Happy
Přeji příjemneý zbytek dne a dobře rozvažujte! Smile) těším se na odpověď.

2Imprezak / 80 / Resto Druid Empty Re: Imprezak / 80 / Resto Druid Fri Feb 17, 2012 2:41 pm

smradonos

smradonos

5 pvp veci, 1 cloath... profky zadne... vek OK, ale tech smajliku tam je jak v sms od 13ti lety holky...
no inv do G bych spis videl, az budes mit vic equipu...

http://www.xvideos.com

3Imprezak / 80 / Resto Druid Empty Re: Imprezak / 80 / Resto Druid Fri Feb 17, 2012 7:16 pm

Tripp

Tripp

Low Eq, ani neni full pve. za mě PROTI

4Imprezak / 80 / Resto Druid Empty Re: Imprezak / 80 / Resto Druid Fri Feb 17, 2012 7:19 pm

Verunecka

Verunecka

za me ne low eq a jeste mix s pvp PROTI

5Imprezak / 80 / Resto Druid Empty Re: Imprezak / 80 / Resto Druid Fri Feb 17, 2012 10:34 pm

Tripp

Tripp

Proti

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru