Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Prihlaska-Multi

+4
Verunecka
Tripp
tortugas
Baskvira
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Prihlaska-Multi Empty Prihlaska-Multi Sat Apr 07, 2012 8:58 pm

Baskvira



-Vek: 23
-Nick: Lea
-Class: Shaman
-spec: Ele.. set pvp.. jinak par PVE doplnku
-GS: 5600
-Predeslou guildu a duvod leavnuti: Rozpad guildy (Dark knights)
-Duvod proč chcete jít do naší guildy: Po delsi pauze jsem e rozhodl vratit zpatky na wow a najit stabilni pve guildu.. Mam postav několik, u kterých bych rád začal čisté pve a jsou tak trochu v plenkách. Jeden dmg/heal (priest-ailyn) , Tank (warrior-Baskvira a DMG (Warlock-padme).

2Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Sun Apr 08, 2012 7:49 am

tortugas

tortugas

Není co dodat PRO

3Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Sun Apr 08, 2012 4:46 pm

Tripp

Tripp

ZA mě by to taky šlo

4Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Mon Apr 09, 2012 2:46 pm

Verunecka

Verunecka

Za me ne,na co je nam ele saman co ma PvP set a jen par doplnku PvE kdyz to potrebujem obracene? Je sice pekny ze ma 5600 ale v PVP.

5Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Mon Apr 09, 2012 4:18 pm

Baskvira



Verunecka napsal:Za me ne,na co je nam ele saman co ma PvP set a jen par doplnku PvE kdyz to potrebujem obracene? Je sice pekny ze ma 5600 ale v PVP.

Mno spiš mi jde o ty další tři postavy. U shamana bych chtěl udělat pve set ale jde mi především o ostatní.. proto jsem dal do nazvu Multi.. Tedy abych mohl v budoucnu zahrát na více než jedné pozici. Ano mohl bych chodit s worldem ale u GS 4800 se s worldem jen tak nekam nedostastanu, s pomoci G by to šlo i o něco lepe Smile jinak ale díky za vyjádření Smile

6Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Mon Apr 09, 2012 8:50 pm

Miidia

Miidia

Pro mě se PVP vždy hodí, PRO Smile

7Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Tue Apr 10, 2012 4:13 pm

Tareldrag

Tareldrag

Proti mame dost vlastnich lidi co potrebuji EQ.

8Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Wed Apr 11, 2012 2:09 pm

Fpaladin

Fpaladin

A když ti jde o ostatní postavy a ne o shmana,tak proč ho dáváš v prihlašce na první místo ? :-)

9Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Wed Apr 11, 2012 3:09 pm

Baskvira



Fpaladin napsal:A když ti jde o ostatní postavy a ne o shmana,tak proč ho dáváš v prihlašce na první místo ? :-)
Dobra otazka.. jenže s postavou ktera ma 5k GS bych asi neuspel. Kdybych mel davat postavy nad 5k GS dal bych rovnou Huntra nebo Palacha. Jednoduse chci se nekde usadit mam 3x pvp postavy a dalsi 3 bych chtel mit pve. Jednoduse, chci G kde najdu hrace na pvp a kde se i dobre zahraje PvE ktera je priorita

10Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Fri Apr 13, 2012 9:45 am

smradonos

smradonos

ty jo borce, mas postav jak nas..., tudíž bych Ti doporučil, do jedné se poradne opri, chod RDF, udelej si T9 set popripade 2 T10, vysvyhni ho pomoci TOC, VOA na 5600 a pak se ozvi, co jsi schopny nam nabidnout. Pak ti alty vezmem klidne na lvl 1

http://www.xvideos.com

11Prihlaska-Multi Empty Re: Prihlaska-Multi Fri Apr 13, 2012 3:03 pm

Baskvira



smradonos napsal:ty jo borce, mas postav jak nas..., tudíž bych Ti doporučil, do jedné se poradne opri, chod RDF, udelej si T9 set popripade 2 T10, vysvyhni ho pomoci TOC, VOA na 5600 a pak se ozvi, co jsi schopny nam nabidnout. Pak ti alty vezmem klidne na lvl 1
Tož mě je to jedno jestli budu tady nebo někde jinde.. chci se někde chytnout a doufat že se G po chvíli nerozpadne jak dřív. Ale když se přihláška řeší přes týden a je to tu 50:50 ztracím v tom nějaký výnam. Bud je zájem nebo ne. Já jen dal možnost přivest tank heal a nějaký pvp postavy do aren, profese... Cool Ale pokud ten zájem není z obou stran, není co řešit Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru