Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

nabijacka-fury warr

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1nabijacka-fury warr Empty nabijacka-fury warr Wed Apr 25, 2012 5:14 pm

Nabijaak


Anonymní

Zdravim,
mám 16 rokov a na Anatheme hrám fury warriora, nick Nabijacka. Main spec je Fury DPS, off spec Arms do PvP. Gearscore zatiaľ nič moc (4893 presne) pretože naša guilda nie je schopná zložiť dobrý 10 man. Moja predošlá guilda sa volá last hope, leavol som ju pre to lebo ľudia boli neaktívny, nedisciplinovaní a bolo nás tam aj málo :-D
Do Stormwind Knights by som chcel vstúpiť pre to, lebo vyzeráte ako fajn Guilda, aj ten jeden člen ktorého som "trošku spoznal" swampy bol milý neagresívny atp a podľa neho vás súdim všetkých. Razz
Taktiky: viem taktiky na ToC, Icc len po Sindragosu, Ulduar bohužial vôbec.
TS3, DBM, Omen a ďalšie potrebné veci mám, mikrofón však nefunguje. Rád pomáham slabším hráčom s eq a podobne. Ďakujem za váš čas a odpoveď, nech je akákoľvek.
s pozdravom
Nabijacka Razz

2nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Wed Apr 25, 2012 5:44 pm

Nabijaak


Anonymní

Pardon pozastavenie naboru warriorov som si všimol až po postnutí prihlášky, GL&HF a srry...

3nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Wed Apr 25, 2012 7:10 pm

shocker



Ak chces, pisni mi ingame ja si ta pretuknem pokial mi budes vyhovovat tak si ta zoberiem pod kridla o GS mi nejde. Som zvedavy na ine veci /vid Swampy moj chranenec a nesahat!! / Smile . Pisni ak chces Shocker zatial Wink

4nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Thu Apr 26, 2012 12:29 pm

Thornin

Thornin

Shockere ty možná na GS nekoukáš ale já ano. Jinak přihláška pěkná (oceňuji že jsi to nenapsal podle vzoru ale snažil jsi se sám). Nicméně GS je malé. Dodělej gear a zkus to znova Smile. Pro dobré warriory je místo vždy. Takže PROTI

5nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Thu Apr 26, 2012 2:08 pm

Nabijaak


Anonymní

koľko tak približne by som mal mať ? aby som nepísal zakaždým keď si kúpim nejaky Item :-D

6nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Thu Apr 26, 2012 2:42 pm

Thornin

Thornin

5 600gs pve je hranice, samozřejmě pokud budeš mít takové dps že náš ohromíš tak můžem i snížit ale to pouze pokud se nám osvědčíš např. v nějakém raidu atp.

7nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Thu Apr 26, 2012 3:14 pm

Tareldrag

Tareldrag

At si te Shock otukne. Pokud budes mit naslapnuto jako Swampy tak jsem Pro. Warr overpower Very Happy Vape rozhodni ty Very Happy

8nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Thu Apr 26, 2012 4:19 pm

shocker



Jo ved ja to pisem cely cas Swampy tiez pisali ze bla bla bla a hla, chodi 25 main raid . Pisni mi ingame skusime s tym nieco urobit ak ma milo prekvapis ako pisem nejde o gs mne osobne, ide mi o to skor aku ma rotaciu, ake toci cca dps, co socketuje, ake itemy ma v plane na seba davat ci critik/haste/arp atd a pst uz. Lock thanks Idea

9nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Fri Apr 27, 2012 1:55 pm

Nabijaak


Anonymní

meno shocker je u hordy takže kam mám písať ?

10nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Fri Apr 27, 2012 2:13 pm

Tareldrag

Tareldrag

To je blbost. U hordy byl ale migroval. Ale verim, ze Vapno si te najde.

11nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Fri Apr 27, 2012 5:09 pm

shocker



Invnuti do guildy -> 27.4. . Presvedil ma dps testom, ako aj s tym, ako bude s tym warrom narabat v buducnosti je na skusku a pod mojimi superkridlami takze dont touch! Very Happy . LOCK VITAJ

12nabijacka-fury warr Empty Re: nabijacka-fury warr Fri Apr 27, 2012 5:13 pm

Llaaila

Llaaila

Přijatý

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru