Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Přihláška DK

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška DK Empty Přihláška DK Thu Jun 14, 2012 10:45 am

wikileak



-Věk: 19 let
-NICK ve hře: wikileak
-Class: DK
-TALENTY: Unholy/Frost
-GS: 5,1kgs
-Predeslou guildu: Predesla guilda zadna nebyla.Prave jsem udelal nejaky PVE eq a potrebuju trosku pomoc :-) na oplátku vám pomužu ja vam ve forme taktik na TOC / ICC . znam vsechny taktiky na jakemkolik modu.
-ARMORY: +talenty mam na pvp ale hned ted to jdu změnit.
-Duvod proč chcete jít do naší guildy: Mám tam kamoša "elroska".a rad chdoim pve. povinne addony uz mam

-EDIT : nemuzu dat armory protože neni mi povoleno davat odkazy do topicu ;-)

2Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK Thu Jun 14, 2012 11:10 am

tortugas

tortugas

No psal jsem si s ním a talenty má do pve frost, jen ten equip. 5íkal že na druhém serveru má LK 25 dole. A navíc tu má kámoše. Dám mu PRO ale s tím že si ten PVE eq nasbírá co nejdřív PVP hráče fakt nepotřebujem.

Ještě at se k tobě vyjádří Tarel. Wink

3Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK Thu Jun 14, 2012 3:47 pm

Tareldrag

Tareldrag

Muj nazor je talenty celkem OK jen bych vyhodil Blood cake blade co mas v Uhnoly talentech a predal je do Black ice ve frost stromu. Jedes hlavne na frost dmg a spetku shadow. Ten dmg k auto attaku je zanedbatelny. Mam to odzkousene Smile EQ na Armory je ted pouze pvp coz je skoda chtel jsem mit trosku prehled o PVE, ale predpokladam podle toho co jsi psal lehci slatanina 5many, Tocko, sem tam neco Icc ci od vendoru. Za pokus urcite stojis takze PRO

4Přihláška DK Empty Re: Přihláška DK Thu Jun 14, 2012 7:02 pm

Tareldrag

Tareldrag

Prijaty LOCK

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru