Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

rogun prihlaska

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1rogun prihlaska Empty rogun prihlaska Tue Jul 17, 2012 5:23 pm

Jaspi



Vek : 21
Nick : Jaspi
Class : rogun
Main spec/dual spec : asa(pve)/ asa(pvp)
Gs : 5620

Predeslou guildu a duvod leavnuti: Last Unicorn. Ešte som neleavol ale ak ma vezmete tak nemám problém. Na EQ bola guilda super všetko sa chodilo. Aktuálne gum nebol online niečo cez mesiac, v guilde je veľký problém poskladať raid.

Pokud mozno screen EQ: eqip mam all toc 25/25hc a icc 10 odkazy sa nedaju pridavať, v hre som často ukažem ak bude treba

Duvod proč chcete jít do naší guildy: Wowko hram cca 4 roky s menšími prestávkami a veľmi ma baví pve. Ako tak behám po svete pozerám , že mate fajn eqip číže určíte raidujete čo to da. Rad by som sa k vám pridal. Taktiky na bosov poznám akurát na AN sú troška zmeny. TS mikrak sluchadla mam.
Ak ma vezmete vopred ďakujem, verím že do kolektívu super zapadnem.

2rogun prihlaska Empty Re: rogun prihlaska Tue Jul 17, 2012 10:00 pm

Ani

Ani

Zkoušel jsem koukat na armory a tam klasicky jen pvp eq Very Happy
no.. roguny momentálně nemáme aktivní žádné, občas se sem tam někdo logne ale to jen zřídka.. takže máš podle mě velkou šanci, pokud umíš točit tak nebude problém Smile

3rogun prihlaska Empty Re: rogun prihlaska Wed Jul 18, 2012 8:03 am

Jaspi



Skoda ze armory ukazuje aktualne co mas na sebe, vecer som trocha od nudy bg-ckoval preto ten pvp eqip. Napisem ti v hre a ukazem pve eqip.

4rogun prihlaska Empty Re: rogun prihlaska Wed Jul 18, 2012 1:52 pm

Thornin

Thornin

No hele vzhledem k tomu že žádnou rogunu maina nemáme a GS máš dobré tak se už jen podívat a vyzkoušet si tě v nějakém raidu jak točíš dps. Eq si nazbíráš hned protože polovina eq z main raidu jde na diss a lidi jen farmí ep Very Happy. Ještě jsem tě neviděl ale pokud budeš splňovat vše tak jsem PRO

5rogun prihlaska Empty Re: rogun prihlaska Thu Jul 19, 2012 6:19 am

Tripp

Tripp

Hele vypadá to že Rougovi rozumíš máš dost hitu s čímž mívá většina rogun problém haste tam je taky nějakej, akorat bych ti poradil socketovat víc agilitu aby se ti zvedl crit, s tímhle gearem muzes mit aspon 40-45% pak vytocis podstatne víc. Nemám problém Smile za mě PRO a nejspíš přijat napiš si Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru