Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Njuta / Sh Priest

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Njuta / Sh Priest Empty Njuta / Sh Priest Wed Aug 01, 2012 3:10 pm

Engetsu

Engetsu

Nick: Njuta

Class:
Priest / Human

Main/off:
Sh pve / Sh pvp nebo Disco

Profese: Jwc/Min 450

Alti :

Pastikar 80 War (Alchemy+Herb), Lund 80 Mag (Tail), Digimaster 80 Dk (insc), Nyotis 80 Hunter(Lw) , Lessia 80 Sham (Ench), Havoc 80 pala , Achillka 80, Habib, Bejn, Agandaur 80 Dk, Ati 80 Rogue, Regenesis, Fiddlesticks,Bujakus 80 Lock, Dedos 80 War (Jwl), Dedosek 80 Priest.

Ks :
10n - ano / 10hc - ano /25n - ano

Vek: 19

GS: 6441 - pve / 6165 - pvp

Předešlá guilda: Proxima Centauri


Screen banka + backy: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/441/wowscrnshot080112020936.jpg/

Shadow pve: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/196/wowscrnshot080112020959.jpg/

Shadow pvp: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/18/wowscrnshot080112021030.jpg/



Něco málo o sobě a působení na serveru ?


Mé celé jméno je Michael Klečka, je mi 19 let - pocházím ze smradlavé a hornické Ostravy, kterou miluji a zanic ji nevyměním.
Uspěšně jsem odmaturoval takže si ted dopřávám zaslouženého volna Very Happy
Mezi mé zájmy patří muzika a skládání hudby v hudebních programech, kde si libuju v Orchestrální a Temné hudbě
Umím 5 na hudebních nástrojů: Bicí ( Konga, Perkuse ) , Baskytara , Elektrická Kytara, Klavír / Elektrické piano, a Akustická kytara
Snažím si najít kapelu, ale bezuspěšně Sad

Velmi rád si dám cigaretku a dám s kámošema pivsona.

Mezi mé další oblíbené hry patří: Command and Conquer, Codko, Lolko, Warhammer, Lotr Bfme

Jsem ale složitá osoba Very Happy Nevěřím lidem, a abych se lidem mohl víc otevřít musí mě něčím zaujmout.
Už jsem si lecos zažil Very Happy - ale to asi všichni.



Na Anathemě hraju rok a pul - začínal jsem v guildě Dragon Fighters - po té jeden ze zakladatelů Valhally - pak Proxima.


Jak dlouho hrajete wow ?

7 let


Jaká byla vaše předchozí guilda a důvod odchodu ?

Proxima Centauri - V pohodě guilda moc v poho - prožil jsem tu ale dost krásných chvil plných srandy, ale bohužel i některé věci, které této G nikdy neodpustím - a které mě budou žrát furt.

Hlavní důvod odchodu - Nehodlám být v guildě s člověkem, kterého z celého srdce nesnáším a nenávidím.


Proč chci do Stormwind Knights:


Začalo to dohozením hráče Deathlook - Lajla i Anilea byli ochotni se na na něj kouknout a vzali ho po konzultaci semnou.
Konverzace na pohodu - pak jsemkvám šel na návštěvu - váš přístup mi příjde moc v poho - bavili jste se semnou atd.

Příjdete mi jako moc v poho G - a snad bych vám mohl být víc užitečný než v Proximě.


Co nám můžete nabídnout ?


Velmi dobré Dps - znalost všech taktik nazpamnět - vstříctnost - chut pomoct.
V Proximě jsem byl Cl priestu - takže se dá říct, že priesta z větší části ovládám.
Alty a jejich profese atd.


Todle není flame - tuto přihlášku myslím smrtelně vážně Smile
afro

peace flower Very Happy

2Njuta / Sh Priest Empty Re: Njuta / Sh Priest Wed Aug 01, 2012 3:11 pm

Engetsu

Engetsu

tak Very Happy prva bych jen dodal ze sem to sem daval ja protoze to "zase" blbnulo Smile takze tak Very Happy

a jina za me PRO affraid

3Njuta / Sh Priest Empty Re: Njuta / Sh Priest Wed Aug 01, 2012 3:48 pm

tortugas

tortugas

Tu není co dodat PRO

4Njuta / Sh Priest Empty Re: Njuta / Sh Priest Wed Aug 01, 2012 4:04 pm

Tareldrag

Tareldrag

Myslim ze tve zkusenosti a znalosti nam muzou byt hodne ku prospechu. Vse je jak ma byt a tudiz jsem PRO

5Njuta / Sh Priest Empty Re: Njuta / Sh Priest Wed Aug 01, 2012 4:10 pm

Llaaila

Llaaila

za mě konkurent Very Happy:D PRO

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru