Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Anketa - icc 25 hc, středa

+9
Zkazonos
koprik
hadrek
Engetsu
Tareldrag
Fici
tortugas
IGNORED
Ani
13 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Anketa - icc 25 hc, středa Empty Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 1:06 am

Ani

Ani

Zdravím, jak už jste jistě slyšeli, tak nám už při několika raidech padl návrh přesunutí nedělního 25hc na Středu místo R1 25normál. Jde o to, že ve středu chodí většinou ty lidi co mají zkušenosti, dps a mozek, tudíž by se vyplatilo je využít na něco, co naší guilde pomůže víc a také primárně... S tím, že v neděli by se v klidu to 25hc mohlo docházet a v klidu progressovat..

Tak zde prosím napište svoje názory a důvody k nim.. zkusíme z toho něco vyplodit, myslím že pro naší guildu je primární 25hc než 25n, dost mě totiž sere s prominutím, že už i ty blbý RoSka dávají víc bossu jak My Very Happy Smile

2Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 4:35 am

IGNORED



Nooo.. tak jako můžeme to zkusit Smile po včerejším icc si myslím , že by to mohlo jít o mnoho lépe Smile takže jsem PRO

3Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 6:37 am

tortugas

tortugas

Jsem taky PRO středu s 25 HC s tím, že by se mohlo doprogesovat o víkendu. A R1 25Normál můžem hodit na čtvrtek.

4Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 6:44 am

Fici



jocolor

jsem pro

5Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 8:02 am

Tareldrag

Tareldrag

Budu pro pokud to schvali ostatni zastupci a Lai. Ma neco do sebe mit na Icc 25 HC cely tyden. Ale pokud clovek skutecne chce davat 25 HC, tak dorazi i na tu nedeli a dejme tomu pondeli.

6Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 9:11 am

Engetsu

Engetsu

nooooo to uz sem ale i ja rika aby se to presunulo Very Happy tudiz sem PRO Idea

7Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 2:09 pm

hadrek

hadrek

taky za stredu!

8Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 2:26 pm

koprik



jsem proti streda na h...o!uz jednou se to tu zamitlo tak nevidim duvod proc to menit?nahodou se R1 vydaril raid a delate ztoho buch vi co.jsem zvedavej co vam na to rekne vedeni.

9Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 2:40 pm

Zkazonos

Zkazonos

taky pro

10Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 3:08 pm

Ani

Ani

koprik napsal:jsem proti streda na h...o!uz jednou se to tu zamitlo tak nevidim duvod proc to menit?nahodou se R1 vydaril raid a delate ztoho buch vi co.jsem zvedavej co vam na to rekne vedeni.

o tom jakým způsobem a kde se to locklo víš úplný prd Kopre, žádná rozumná anketa zatím nebyla, proto jsem jí udělal abych viděl všech názor.. já tady z toho nedělám buhví co, neříkám že R1 se nevydařil, zkus si to přečíst pořádně .) já jen říkám že ve středu se většinou dá sehnat víc lidí, než třeba v neděli Smile

11Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 3:34 pm

Uncaak



Tak já proti tomu nic nemám, včerejší ICC šlo krásně. Osobně na HC ještě nemám, ale do budoucna (až bude gear) mám určitě chuť progresovat, tzn. že mi je jedno jaký den to bude Wink (Pokud mi teda nenapařej nějakej den odpolední :-/ )

12Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 4:38 pm

koprik



osobne je mi u prdele kolik toho davaj roska nebo kdo.chtel si vyjadreni tak sem ti ho napsal tak se do me prestan srat laskave!!!!!!!!!!!!!a uz vidim jak se ti v nedeli sejde stejnych 25 lidi aby jsi mohl progresovat.navic za chvili bude skola a takovy lidi jako tort(nic proti torte) a podobny ti v deset leavnou to toho zaprogresujem teda!



Naposledy upravil koprik dne Thu Aug 09, 2012 4:43 pm, celkově upraveno 1 krát

13Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 4:41 pm

Ani

Ani

koprik napsal:osobne je mi u prdele kolik toho davaj roska nebo kdo.chtel si vyjadreni tak sem ti ho napsal tak se do me prestan srat laskave!!!!!!!!!!!!!

seš normální tvl ? čím se do Tebe seru ? jediný co tady kdo zkouší, tak jedeš jen ty do mě... když je ti to u prdele, tak to vůbec nevytahuj ne ?.. sorry že se o něco snažím tvl, pro debrotu na žebrotu.. od Tebe bych čekal spíš slušný vyjádření..

quetnul jsem Tě, protože jsi zřejmě slyšel špatně, tak promin.. přiště Tě budu ignorovat...

14Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 4:47 pm

koprik



vis co delej si co chces stejne to prohraju jenom rikam ze ve stredu hc proste chodit nebudu protoze nemuzu a pokud mi nennabidnete jiny termin tim nemyslim dochazeni v nedeli budu chodit s worldem!tady se budovalo 25 hc 2 roky reklo se ze se bude chodit v nedeli tak proc menit neco co je zabehnutyho a celkem to funguje???

15Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 5:50 pm

Engetsu

Engetsu

kopriku tu jde spis o to ze v nedeli neni proste tolik casu jak si sam rekl zachvilku azcne skola .... lidi se budou v nedeli pripravovat na pondeli , a navic myslim ze dost lidi by uvitalo tu stredu nez primo v nedeli progreovat a zabit tak cely vecer Suspect

16Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 6:36 pm

koprik



delejte jak myslite.je si budu chodit normal v nedeli teda pokud se slozi!ale nemyslim si ze toho moc sundate od 19.00 do 22.00.natoz s novyma lidma.ale drzim vam palce

17Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Thu Aug 09, 2012 8:29 pm

tortugas

tortugas

Ok, tak to vyzkoušíme a třeba poupravíme den třeba čtvrtek nebo pátek a pak to zkusit doprogresovat o víkendu. A já jsem taky pro aby se zachovaly 2 icc 25 normal "R1" main a "R2" alt. Idea K tomu že musím off v určitou hodinu tak s tím se budu snažit něco udělat, ale nečekejte že tu budu do 2 do rána Very Happy 23:00 Sleep Very Happy

18Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Fri Aug 10, 2012 9:21 pm

Fpaladin

Fpaladin

Nezdá se mi,že přesunutí z neděle na středu by něčemu pomohlo . Píše se tu,že ve středu chodí lidi co mají mozek atd. A to je kdo co v neděli nechodí ? Je jasný,že pokaždé nepřijdou nejlepší lidi,to se prostě stává . A docházení progressu? Každý tady ví ,že se prostě nesloží. Neříkám že to nezkusit ,ale nevím co se tím vyřeší . Ps: kdyby se to schválilo ,tak kvůli práci bych to udělal na středu co mám zrovna dlouhý týden :-) ;-) to abych mohl jak neděli ,tak hned středu ;-)

19Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Fri Aug 10, 2012 9:54 pm

Llaaila

Llaaila

Já už jsem se domlouvala uděláme to tak aby mohl jít Filip to znamená až bude mít volnou středu posunem HC na středu a budem progresovat víc dní...možná nám to pomůže uvidíme

20Anketa - icc 25 hc, středa Empty Re: Anketa - icc 25 hc, středa Tue Nov 05, 2013 10:39 pm

Petqqo

Petqqo

Sleep 

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru