Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Saritus Pve/dmg Pve/tank

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Saritus Pve/dmg Pve/tank Empty Saritus Pve/dmg Pve/tank Fri Aug 10, 2012 10:08 am

dropik1




Herní nick: Saritus
Class: Warrior
Talenty: Protection/fury
Rasa: Night Human
Profesie: Jwc(450)/ Mining(450)
Alti: Saritak paladin (lvl80) Gwaihir Druid(lvl80)
Rok narození: 1991
KS: Oboji mam jak na 10tak na 25. Taktiky znám všechny:D

TeamSpeak3: Mám a umím ho plně používat.

Sluchátka: Mám.

Mikrofón: Mám.

Zaměření: Spíše pve,ale občas vlítnout do BG me taky prijde k chuti

Equip Pve Dmg: img441.imageshack.us/img441/6397/pvedmg.jpg
Equip Pve Tank: img823.imageshack.us/img823/8581/pvetank.jpg


Link na armory: armory.project-nemesis.cz/character-shee...thema&cn=Saritus

Mám problém s dennodenním progresem 25HC ?: Ano mám problém, jsem pracujíci člověk který dělá na 2 směny raní odpoledni takže při odpoledni směně se na raidy nedostanu ale při raní směne si na raid čas samozřejmně čas moc rád udělám.

Předešlé guildy a dúvod odchodu: Začínal sem hrát na EQ v guilde The Brazzers byla to moc dobrá Guilda která jako z mála guild dávala all možné raidy co byly na EQ od Uld,naxu až po icc 10/25.
Dúvod odchodu z G byl takoví: EQ se pomalu rozpadalo a už nebylo možné skládat žádné raidy. Tady na AN jsem zatím v G Firebal ale je to malá G ve které je málo lidí sotva na složení icc 10 norm a LFG raidú mam už plné zuby .Proto bych chtěl do nejaké G ve které není problém dávat raidy, hrát s chutí a s radostí a mýt bobrý pocit z dobře vykonané práce

Prečo chcete do Swk a čo od toho očakávate: Do Swk bych se chtel přidat z dúvodu toho že sem milovnik pve raidu a proto bych chtel posílit vaše řady a pomoc pri progresu lk 25 hc.
S pozdravem Saritus

2Saritus Pve/dmg Pve/tank Empty Re: Saritus Pve/dmg Pve/tank Fri Aug 10, 2012 10:13 am

hadrek

hadrek

Takze prihlaska pekna! gear velmi dobry!! + mame nedostatok fury warow..co aj mame zopar su neaktivny..takze lajla rychlo ho inv!Very Happy

3Saritus Pve/dmg Pve/tank Empty Re: Saritus Pve/dmg Pve/tank Fri Aug 10, 2012 10:24 am

tortugas

tortugas

Jsem PRO tanků je taky málo, ale nečekej že budeš tankovat hned 25 hc.

4Saritus Pve/dmg Pve/tank Empty Re: Saritus Pve/dmg Pve/tank Fri Aug 10, 2012 5:44 pm

Engetsu

Engetsu

Pokud budes aktivne tankovat tak PRO Idea

5Saritus Pve/dmg Pve/tank Empty Re: Saritus Pve/dmg Pve/tank Fri Aug 10, 2012 10:13 pm

Llaaila

Llaaila

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru