Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Paladin prot. 6139 gs

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Paladin prot. 6139 gs Empty Paladin prot. 6139 gs Sun Sep 02, 2012 5:35 am

obcanka


Anonymní

Nick: Obcanka
class: Paladin
Talenty: Prot/retry
GS: 6139/ mam do pvp 5939
Profese: minnig 450/ ing 394
Odkaz: 1.) nemesisup.cz/files/public/wowscr ... 224543.jpg 2.) armory.project-nemesis.cz/charac ... cn=Obcanka (Armor)
vek: 24 let
alti: Ridicak mage main:arcane off: FF


GUILDA
1.1) Guildu jsem zatim neopustil ale duvod proc chci odejit je ten ze byl jediny RL co umel leadrovat a ten odesel.
1.2) Chci se kvam pridat pac vim ze ste guilda co nenabira lidi co nic neznaji ( taktiky a td.. ve wow)
1.3) Coucansa guilda je ROS.
1.4) Snazim se zdokonalit v tankovani a v guilde ROS to uz zrejme neni mozne, coz me mrzi...
1.5) Wowku venuju cas. Ale hlavne zalezi na tom v kolik dojdu s prace. ale vecinou na 18:00 tu byvam =)
1.6) KS 10- mam
KS 25- mam
1.7) Addons mam DBM fungujemi ale obcas se mi bugne u DB(malokdy)
1.Cool S rozedelovani lootu na DKP maximalni spokojenost cas mi vyhovuje vetcinou stiham z prace=)
2.0) Pracuji jako vedouci stavby( dohlizim aby vse fungovalo jak ma) lepe receno jsem ten co buzeruje =D Wow hraju 5 let tady na anatheme, taktiky az po LK 25 hc znam( icc 25 lk hc max 60% dal jsme bohuzel nedostali) doufam ze budu prinosem a ze me naucite to co jsem zameskal =)

2Paladin prot. 6139 gs Empty Re: Paladin prot. 6139 gs Sun Sep 02, 2012 9:22 am

Ani

Ani

občane.. prosím tě.. tohle forum už je neaktivní Very Happy přepiš tu přihlášku sem .)http://swk.jecool.net/viewforum.php?f=8

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru