Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Damnedsoul Enhancement Shaman

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Damnedsoul Enhancement Shaman Empty Damnedsoul Enhancement Shaman Sun Aug 18, 2013 9:59 am

Damned


Anonymní

Je mi skoro 16+4, ale mentálně se cítím na méně.

Nick: Damnedsoul

Class: Draenei Shaman

Talenty: Enha pvp + Enha PvE (zbytek eq farmím průběžně, na horší časy)

Gearscore: 6117 v PvE gearu na cementa

Predešlá guilda: Moje předchozí guilda byla The Destroyers, kterou jsem leavnul z toho důvodu že většina členů odešla na molten wow, kde hrají Cataclysm. Tudíž není skoro žádná účast na wotlku, natož aby se složila nějaká 10 :Dnebo rdf.
Na ali jsem přešel kvůli tomu, že tam mám špíše víc lidí co znám než na hordě (díky migraci).

Armory:

Důvod psaní přihlášky: chtěl bych si zaraidovat v nějaké guildě, která skládá i ICC, s mým eq jsem to mohl zkusit do lepších guild, ale to není zábava vědět, že to 100% padne (samozřejmě pokud člověk nemá havoc a kelesseth Very Happy). Díky tomu, že ted bych měl končit s letní brigádou, tak bych měl mít opět čas, tak ho potřebuju nějak využít.  Hlavně chci být někde přínosem a nechci afkovat nekdě v SW a nic nedělat to mě fakt nebaví, zbytečný played time navíc.

Pak mám ještě DK, které šlo při převodu se mnou (swiftsoul), ale hraju za něj jen zřídka, holt shaman je srdeční záležitost.



Kdyby se chtěl někdo na něco zeptat, tak mě zastihne ingame.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru