Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Žadost o prijetí do guildy

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Žadost o prijetí do guildy Empty Žadost o prijetí do guildy Mon Feb 21, 2011 8:40 pm

Milan


Anonymní

Zdravím. Chtěl bych do vaší guildy s nickem Holydement . Je mi 19 let. A o vaší guilde jsem se dozvěděl na forku a od kamaradů, kteří jsou už ve vaší guilde. V předchozí guilde jménem Ira Dei se nic moc neděje a když se napíše do chatu mnohdy ani nikdo neodpoví...
[b]Proč chci jít k Vám do guildy?[/b]
Protože hledám nějakou guildu kde jsou zábavní lide , kteří jsi sou ochotný povídat a soutěžit mezi sebou. A občas založí nějaký ten raid ....

[b]Moje postava:[/b]
Jsem Retri/Holy Paladin (cca 5,4k gs)
equip Full fury + wrath doplňky a pár kusů Rele
V batohu se mi valí slabší Pve equip s toho co mi popadalo z různých bosů.

To bude asi vše.
Díky Holydement

2Žadost o prijetí do guildy Empty Re: Žadost o prijetí do guildy Tue Feb 22, 2011 1:41 am

Llaaila

Llaaila

no když budeš více heal než retri ...pak jsem pro Smile

3Žadost o prijetí do guildy Empty odpoved Tue Feb 22, 2011 7:30 am

Milan


Anonymní

no budu se snažit:)

4Žadost o prijetí do guildy Empty Re: Žadost o prijetí do guildy Tue Feb 22, 2011 8:07 am

Tareldrag

Tareldrag

Muze byt. Ale predem varuji, ze i u nas se muze stat ze ti obcas nikdo neodpovi. To se stava proste vsude Smile Jsme hold proste zazrany parani Very Happy

5Žadost o prijetí do guildy Empty Re: Žadost o prijetí do guildy Tue Feb 22, 2011 3:33 pm

Blanka

Blanka

pro

6Žadost o prijetí do guildy Empty Re: Žadost o prijetí do guildy Tue Feb 22, 2011 5:01 pm

Ethernal

Ethernal

už bol prijaty locknite to nekto Laughing

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru