Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Žádost o přijetí do guildy Marly

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Žádost o přijetí do guildy Marly Wed Mar 02, 2011 9:02 pm

Marly


Anonymní

Marly
18 let
Priest
Holy/Shadow
Chtel bych k vam, protoze u vas mam kamarady Smradonose, Roara, Zemika a hlavne proto, ze jse dobra Pve guilda a ja nic jine nejedu pvp nesnasim a chtel bych se dostat do icc a zlikvidovat Lich Kinga
Cekam jen kvalitni PVE a hodne zabavy a pevne nervy v progresovani
Zadnou predchazejici guildu jsem nemel
Ano equip nic moc ale healovat aj dmgovat umim nikam me neberou kvuli low GS
Predem dekuji za precteni a odpovedi Smile

2Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Wed Mar 02, 2011 9:21 pm

Tareldrag

Tareldrag

U nas by nekteri byli spis pro aby jsi mel uz zakladni T9. Ale podle me kdyz sem tam skocis 5 man, OS nebo Naxx tak to dozenes.

3Žádost o přijetí do guildy Marly Empty suhlas Wed Mar 02, 2011 9:33 pm

Roar



ja jsem pro:D Very Happy

4Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Wed Mar 02, 2011 10:01 pm

smradonos

smradonos

ANO! oh yeah

http://www.xvideos.com

5Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Thu Mar 03, 2011 9:58 am

Anonymní


Anonymní

Napiš pls GS aspoň abysme věděli dík.

6Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Thu Mar 03, 2011 1:19 pm

Llaaila

Llaaila

Priest se hodí navíc jsi PVE hráč což je základní podmínka takže jsem pro

7Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Thu Mar 03, 2011 1:30 pm

Marly


Anonymní



rikam nic moc eq ale to dozenu Smile

8Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Thu Mar 03, 2011 1:32 pm

Marly


Anonymní

pardon ale nevim proc to neukaze ten screen

img826.imageshack.us/i/wowscrnshot030211174610.jpg/

9Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Thu Mar 03, 2011 1:45 pm

Anonymní


Anonymní

Já už s tebou taky byl VOA a nejsem proti. My jsme se dohodli, že orientační GS pro přijetí 4300 a to splnujes.
Jedinou moji podmínkou je to,že začneš ve velkým chodit 5 many, aby ses zbavil toho frostsavage setu co máš.
Do ICC se sice ještě nějakou tu dobu nepodíváš ale priestu není nikdy dost.
Za mě ANO

10Žádost o přijetí do guildy Marly Empty Re: Žádost o přijetí do guildy Marly Thu Mar 03, 2011 2:19 pm

Anonymní


Anonymní

Jsem pro

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru