Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Přihláška do SWK guildy

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška do SWK guildy Empty Přihláška do SWK guildy Fri Mar 25, 2011 12:20 pm

Spexxx


Anonymní

Zdravím SWK guildu, chtěl bych podat přihlášku do této guildy.Jméno postavy je Bloodthrix a je mi 17 let.Hraju :PvE-Survival|PvP-Marmanship hunter.Hrál jsem zde na TBC v této guildě pod názvem Spexík,mage, kteryho mi pak kamoš omylem smazal.V této guildě mam nejlepšího kámoše "Thornin" ,který mi pomáhá expit.S PvE i PvP mám dobré zkušenosti, tudíž taktiku znám velmi dobře.Hraju na Anatheme zhruba 1 sen a mam teprve 25 LVL ,ale jsem denně aktivní.Mám zkušenosti z jiných serveru jako je například Drak'thul a Molten wow.Na každém serveru kolem 5500GS.Chci jít k vám, jelikož na TBCčku a podle informací od Thornina je zde dost dobrý kolektiv.Od guildy čekám spolupráci,účasti v raidech,pomoc a dobrou náladu Very Happy.Poplatek časem není problém zaplatit.Předem děkuji za odpověd, i kdyby byla negativní.Spexx


P.S. Potřebné informace dodám Smile

2Přihláška do SWK guildy Empty Re: Přihláška do SWK guildy Fri Mar 25, 2011 2:53 pm

Miidia

Miidia

NEvím co říct. Podlě mě bychom měli brát podle EQ a lvl ne podle toho kdo je jaky kamarád a kdo kdy kde byl. Zatím nevím.

3Přihláška do SWK guildy Empty Re: Přihláška do SWK guildy Fri Mar 25, 2011 3:03 pm

Spexxx


Anonymní

Ano, to chápu Smile

4Přihláška do SWK guildy Empty Re: Přihláška do SWK guildy Fri Mar 25, 2011 7:24 pm

Anonymní


Anonymní

me prijdes hrozne simpaticky a si casto online tak to mas doexpene hned sice moltenwow je hroznu fun ale bavi te PVE to je hlavni ja su pro Very Happy zamne ANO

5Přihláška do SWK guildy Empty Re: Přihláška do SWK guildy Fri Mar 25, 2011 8:32 pm

El-Bandito

El-Bandito

Bizza ty sem nemáš co psat!!! tady je aktivita tvoje spíš na škodu
za me NE Mad

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru