Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Ryon Frost DK

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Ryon Frost DK Empty Ryon Frost DK Fri Oct 21, 2011 3:18 pm

Ryon



Nick: Ryon

Class: Frost DualWield DK

Talenty: F - 1/52/18/ off F+B - 27/44/0

Gear Score: 5281/5262

Profese: min - 196/jwc - 149

Staty:



Vek: 20

Alti: Veyron - Walock 60lvl

Guilda:
- 1.1: Důvod proč: nejsi v guilde, opustil si guildu nebo jsi byl kicknut?
Aktuálně jsem v PvE (rozpadající se) guilde RageofSargeras, ano byl jsem kicknut z guildy Spaleni Vojačci

- 1.2: Proč se k nám chceš přidat?
Protože mě moc baví být pořád lepší a lepší, vyšší gear a mít lepši cit pro svou rotaci. Už podle webu se dá usuzovat, že guilda má pevné vedení a dostatek online PvE hráčů.... podle ostatních hráčů vím, že váš raid je předem vymyšlený a nemusíte nic bastlit z kolena, to se mi moc líbí. Třeba už jen proto, že jste přesný opak RoS. Sorta hráčů, kteří raid půjdou, protože je to přeci Graid a co řekne RaidLeader to platí.

- 1.3: Tvoje poslední guilda?
Byl jsem všeho všudy už ve 3 guildách z toho první byli Spálení Vojáčci...kapitola sama o sobě. Guilda složená z low lvlů (tehdy tomu alespon tak bylo) avšak normální hráči. Dokonce je bavilo expit na anatheme. Měl jsem to tam moc rád.. žádné hádky, žádné nadávky..... žádné raidy. Tam jsem taky dodělal Ryona 80 DK a začal sbírat gear. Co jsem byl ale vykopnut z SV
musel jsem chodit začátky s worldem. To bylo trochu težké období...profky v nedohlednu goldy skoro žádné. Ale i tak jsem se (za určitý čas) dohrabal k 3500gs to byla doba, kdy jsem se začal shánět po nějaké PvE guildě. Nevím jak to tehdy už bylo, ale potkal jsem na rdf jednoho hráče z BOSS, slovo dalo slovo a dostal jsem invite...to jsem vůbec neměl tušení, že guilda je plná čistokrevných PvE s min gs 5.5k. Bylo mi hned jasné, že tady nemám šanci naeqpovat, protože takové gs už přeci chodí icc a 25many a nebudou chodit se mnou blbé PoSko. Nakonec jsem byl schopný se domluvit s RoS a tehdejší zástupce mi laskavě zdělil, že jestli sebou nepohnu a nenafarmim alespon nad 4.2k gearu tak mě vykopne což se mi naštěstí podařilo a začali mě brát na raidy. To bylo asi před 5 měsíci a z osobních důvodů jsem potom přestal hrát wow, dokud nebyl zase volný čas a ten přišel před 2 týdny.

- 1.4: Důvod proč právě tebe by jsme měli přidat do svých řad?
Za DK už nějakou dobu hraju a jako DW frost jsem schopný přetočit některé meele a spell což vím z raidů. Nemusí to samozřejmě nic znamenat přeci jenom ukáže čas. Chodím každý raid, který můžu a dělám co je možné, abych se dostal na T10, snažím se podporovat guildu kde to jenom jde jestli goldy z daily, drop, protahování alta low dungy pomáhat low eq s farmenim lepšího gearu ... jsem klidný nekonfliktní člověk, který nedělá v raidech to co se nemá. Nenadávám, neninjuju, snažím se zjistit vždy všechno co můžu a hlavně .... baví mě wowko.

- 1.5: Jaký čas Wow věnuješ denně?
10h+

- 1.6: Máš KS z 25 ?
Bohužel se svým gearem nemám ještě nárok.


Rád bych ještě jednu věc vysvětlil.... Co se týče toho vykopnutí z SV - v době kdy jsem dokončil 80tku (ještě v SV) jsem si začal shánět nějaký ten start gear, přičemž jsem začal s Tailoringem... možná to zní hloupě, ale officier měl tail na max tak jsem si řekl, že bych snad od něj mohl dostat nějakou větší slevu... poslal mi link, ja si vybral Back a 20slotovy bagl.... odepsal jsem mu jestli nedostanu nějakou slevu, když jsem čerstvá 80 a on jasně že jo to je přeci normální a že se sejdeme v sw ... dal mi trade a šoupnul tam 22 ench bagl....chvilku jsem čekal, že asi překliknul, ale ono nic a on napsal at tam dám ty prachy , já že toto jsem nechtěl, on at navalim 5kgoldu, ja jestli se náhodou nezbláznil a ze jsem chtel Back, on ze jsem zas**** čur*** a že pro mě už nic dělat nebude... prostě jedna z těch chvil kdy čumíte na obrazovku a říkáte se "WTF ?" vzápětí mě vykopnul z guildy když přišlo GuM tak mě invoval zpátky..to jsem ale nechtěl s odůvodnění že s takovým blbem v guildě nebudu.

Z RoS leavnuli 4 hráči z toho 2x raid leader... a už zase se to rozpadá a aji bych tam zůstal, ale naše GuM je poměrně málo spolehlivé. btw pro RoS tu taková situace už byla, kdy byla možnost guildu zachránit nebo ji lépe vést jenže naše GuM se nechtělo vzdát... tentokrát je situace taková, že náš 1 raid leader odešel potom co mu nadával jeden chlapec v guild chatu co to ja za hajz** a bastar**, že ho nevzal na raid..... naše RL to nevydrželo a psychicky se z toho zhroutilo...rofl
to druhé RL spamovalo guild chat a na TS při raidu nadávalo jako dlaždič no posudte sami ...

Jinak rád poslouchám musiku jako je pop, trance, soundtrack, chodím rád do kina, čtu fantasy knížky a mám dobrý mikrofon:-)

Moje GS je low vím... navíc mám ještě pořád 3 pvp věci .. což mě mrzí.

Omlouvám se za tak dlouhý WoW životopis

p.s.: co se týče prozkoumání znalostí ohledně dk, kdyby byl čas a zájem tak na tento nick od ClassLeadera prosím o whisp at se podívá na mé talenty, glyphy a rotaci.
edit: Aktuálně již nejsem členem guildy RoS.

Děkuju Ryon

2Ryon Frost DK Empty Re: Ryon Frost DK Fri Oct 21, 2011 3:25 pm

Tripp

Tripp

Já jsem pro. Pohovořil sem si sním kouknul co a jak a jsem spokojenej. Takže ho invuju. Považujte to za vyřízené. :-)

EDIT: Je ve zkouškovým období, kdyby měl někdo nějaký námitky.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru