Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Vaer-DK frost

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Vaer-DK frost Empty Vaer-DK frost Tue Jul 24, 2012 6:16 pm

Vaer



-Vek-15
-Nick-Vaer
-Class-Death knight(DK)
-Main spec / dual spec-Frost
-GS-5678
-Minula gilda-HellMinds.Leavl jsem proto, protože maji špatný kolektiv a na Raidy se skoro nikdy nedostanu.
-armory-Nemohu poslat Link na armory protože nemohu jinak mam Full PVE kromě feet.
-Důvod-Slyšel jsem že máte dobrý kolektiv a chodíte hodněkrát Raidy a mam u vás kámoše(Freeper-Resto druid).

2Vaer-DK frost Empty Re: Vaer-DK frost Wed Jul 25, 2012 2:24 pm

Thornin

Thornin

Nevím jak to přesně máš složené ale řeknu ti to takhle: Frost dk máme jako main postav pokud vím tak jen 2 nebo 3 lidi. Tím pádem uplnou nouzi o ně nemáme protože na každý raid se aspoň nějaké DK dostane. Ale na druhou stranu dobrých a spolehlivých lidí v guildě nemáme mnoho takže pokud si tě někdo ze zástupců prohlídne a bude odpovídat DPS tvému eq tak bych nebyl proti. Dávám PRO ale pod podmínkou že budeš splňovat všechny požadavky.

3Vaer-DK frost Empty Re: Vaer-DK frost Wed Jul 25, 2012 3:34 pm

Llaaila

Llaaila

když souhlasí náš guild Anděl já musím taky Smile PRO

4Vaer-DK frost Empty Re: Vaer-DK frost Wed Jul 25, 2012 3:35 pm

tortugas

tortugas

No jak jsem se díval na armory, máš pouze jednu setovku doporučil bych ti at si uděláš 4kový set který koupíš za frosty. Na zbraních máš stejný enchant falen crusader, ten je good, ale doporučil bych na druhou zbran Razorice. Talenty máš vcelku dobrý, ale chybí ti glyph Glyph of Disease.

Takže když to shrnu, když si doděláš set a odstraníš ty pvp věci co máš tak jsem i PRO

5Vaer-DK frost Empty Re: Vaer-DK frost Wed Jul 25, 2012 3:38 pm

Tareldrag

Tareldrag

Eq zatim vsehochut, ale to se da napravit. Talenty bych drobatecko pozmenil, ale kazdy ma svuj styl. Pripadne muzem nekdy hodit ve hre rec. Vice mene vse co bych rekl zminil Tort. Jsem Pro a ingame muzeme probrat hit cup, arpen, atd... co cpat a co ne.

6Vaer-DK frost Empty Re: Vaer-DK frost Wed Jul 25, 2012 3:39 pm

Llaaila

Llaaila

Takže přijat napiš si ve hře o inv Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru