Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Takuu The Priest

+3
Fpaladin
Verunecka
Subtlety
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Takuu The Priest Empty Takuu The Priest Thu Apr 05, 2012 4:52 pm

Subtlety



Vek: Brzy 17
Nick (in-game): Takuu
Class: Priest
Main/Dual: SHčko:) / Holy --Holy neni celej EQ, ale budu Vám rád healovat, když mi pomůžete ho dostat:)
GS: SH- 6027 Holy- 5894 (Ale jak řikám, neni to jen healEQ, je tam i SH)
Předešlá Guilda: Regno dei Cieli; Důvod leavnutí: Kámoš už nadále nepotřebuje pomáhat a ja si chci zajit i "velký" raidy:)
Odkaz na armory: sem nejde linknout..
Důvod: Jak už jsem psal, chci chodit "velký" raidy a získat lepší Eq.
BTW: TS3 mám, plno šikovnejch adonnů a sem trpělivej a klidnej..do jisté meze Very Happy
BTW 2: Uplně sem se zapoměl zmínit o PVP- sem velkej fanda a troufnu si říct že nejsem ani tak špatnej, minulej team sem měl 2000..ale když PVP tak za maga na jinym serveru(deff)..ale tady taky, az budu mít superduper PVE EQ.
Děkuju za přečtení této nekrátké přihlášky, budu se těšit na odpovedi.

2Takuu The Priest Empty Re: Takuu The Priest Fri Apr 06, 2012 11:13 am

Verunecka

Verunecka

za me NE ,mame svoje priesty kteri potrebuji eq a prijde mi podle toho co pises ze chces jen nabrat eq.Takze NE

3Takuu The Priest Empty Re: Takuu The Priest Fri Apr 06, 2012 2:48 pm

Fpaladin

Fpaladin

No myslím že jako SH ne ,ale jako holy by to šlo ,takže N/A

4Takuu The Priest Empty Re: Takuu The Priest Fri Apr 06, 2012 2:51 pm

tortugas

tortugas

Podle mě má slušný eq, a musím říct že priestů s takovým eq je málo, nevím jestli se něco změnilo za tu dobu co jsem byl v Anglii. Za mě PRO

5Takuu The Priest Empty Re: Takuu The Priest Sat Apr 07, 2012 10:08 am

Tareldrag

Tareldrag

Mno sice souhlasim s Vercou, ale tech priestu nemame zas az tak moc a kolikrat na raidech chybi. Ctel bych videt full pve EQ, pac na Armory jsi v Pvp. Takze za me male PRO

6Takuu The Priest Empty Re: Takuu The Priest Sat Apr 07, 2012 10:20 am

Subtlety



Tareldrag napsal:Mno sice souhlasim s Vercou, ale tech priestu nemame zas az tak moc a kolikrat na raidech chybi. Ctel bych videt full pve EQ, pac na Armory jsi v Pvp. Takze za me male PRO

Neni problem, jak se jmenujes ve hre? Ukazu vsechny EQ a klidne ukazu jak tocim..

7Takuu The Priest Empty Re: Takuu The Priest Sat Apr 07, 2012 3:23 pm

Miidia

Miidia

Nějak nevím, příliš velké sebevědomí, pravděpodobně by z toho byly časem nějaké problémy a nemyslím si, že je tka trpělivý, nechám to na Laj N/A

8Takuu The Priest Empty Re: Takuu The Priest Sun Apr 08, 2012 2:33 pm

Llaaila

Llaaila

zkusit to můžem napiš si o inv

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru