Stormwind knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stormwind knights


The best guild of Anathema

WEB


You are not connected. Please login or register

Prihláška Disco/shadow Priest

+2
shocker
tezi
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Prihláška Disco/shadow Priest Empty Prihláška Disco/shadow Priest Sat Apr 21, 2012 9:38 pm

tezi



-Vek: 19
-Nick: Tezzy/Tezzi
-Class: Priest
-Main spec / dual spec: (Main-Disco) - (Dual-Shadow)
-GS: (Disco-6200GS) - (Shadow-6200GS)
-Predeslou guildu a duvod leavnuti: Předešlá Guilda *HORDE* -Gravity-, odchod z guildy je takovej že vedení vubec nevědí co máj dělat.
-Pokud mozno screen EQ...(nebo odkaz na armory):
-Duvod proč chcete jít do naší guildy: Kvám do guildy, z duvodu že ste dobra aguilda jak na *PVE* Tak i na *PVP* a sou tam supr lidi Smile prostě guilda kterou si muže každej přát Smile.




Naposledy upravil tezi dne Sat Apr 21, 2012 9:39 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Armory sou tu :) Nwm proč to do přihlášky nešlo, tak pokdu to nevadí tak to dávam sem: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHclp6rlZ2yl6WS4uLd39zW49bT4tqcrZallJ2knZ2ql6mR1ePN)

2Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sat Apr 21, 2012 10:35 pm

shocker



Tezziho poznam. Takto ja som N/A. Preto, pretoze clovek kt. migruje od hordy, ocakava velky progress s GS 6200 minimalne ICC25HC po LK all down, prave neviem ci toto ti splnit mozeme momentalne. Potom to skusis u OSB/FM/PC atd. Ak to chces skusit v poriadku ja davam N/A koli hore spominanemu. Ostatok nech sa vyjadri. Pokial mas zaujem, vitaj .

3Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 7:45 am

tortugas

tortugas

Jsem pro Gear je slušný a rozhodně bude přínosem nejen do 25n ale i do případných 25HC atd.

Jednoznačně PRO

4Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 9:07 am

Tareldrag

Tareldrag

Jak jiz rekl Shock, s tvym GS budes ocekavat Icc 25 HC, ktere je u nas ve plenach s lahvi u pusy. Pokud jsi ochotny pockat, nez se nas lid rozhoupe proc ne. Jsem PRO, muzeme z tvych zkusenosti tezit na jeho progres a splnit si tak sen Smile

5Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 9:17 am

tezi



mám zajem o all dungy co budete chodit, pokud budete chodit icc25/10 budu zradostí také chodit očekavam od guildy jen pohodu Smile

6Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 9:21 am

shocker



tezi napsal:mám zajem o all dungy co budete chodit, pokud budete chodit icc25/10 budu zradostí také chodit očekavam od guildy jen pohodu Smile

Pokial to beries s takymto pristupom ZA

7Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 9:22 am

smradonos

smradonos

Jezis marja josef. Tezzy... No kdyz si vybavim tvoje posledni pusobeni v swk (leavnout, invnout, nekomu vlest poradne hluboko do prdele, vtirat se a ja nevim co vsechno jsi delal...), tak rozhodne NE! Podle me jsi hrac ktery ma mozna gs, mozna znas taktiky na ledacos, ale to jak se chovas me nikdy nevyhovovalo a myslim si ze by jsi pro guildu nebyl uzitecny. Tudis opet NE!

http://www.xvideos.com

8Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 9:54 am

Llaaila

Llaaila

No já se tady zdržím hlasování ...toho člověka znám dost dlouho ..vím co prováděl ale však mě znáte pořád říkám člověk se může změnit ...může dospět a dostat rozum zkusila bych to s ním pokud by byl ochotnej udělat si HOLY protože disco je nám v PVE docela na nic

9Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 10:24 am

tezi



určitě mužu jéct holy neni problem. Razz

10Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 10:25 am

tezi



a *SMRADONOŠ* stim vtirání si mě asi plešeš z jedním klukem co tu má stejnej nick jako neboly spíše hodně podobnej, já na AN nehaju už 2a pul roku a ve SW sem bool, ale ani jednou sem ne leavnul. tak si to pořadně srovnej v hlavě než něco napišeš a začneš urážet.

11Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 11:17 am

smradonos

smradonos

hmm velice zvlastni... mas uplne stejny profky jako ten tezzi o kterym mluvim a nemam procit, ze jsem te nejak urazel, ale jestlo ty to tam citis, tak se Ti moc omlouvam. jinka predesla guilda gravity? dyt jsi u BOSS Very Happy jinak asi mas pravdu, tamto byl asi mag... jinak mam stejny nazor jako shock...



Naposledy upravil smradonos dne Sun Apr 22, 2012 11:25 am, celkově upraveno 1 krát

http://www.xvideos.com

12Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 11:22 am

tezi



Pokud máš ještě proble ze čtením tak sem psal předešla guilda HORDE Gravity, moemntálně sem v BOSS ale v tom zadnej problem nevidim pokavad BOSS je rozpadlej.

13Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 11:38 am

shocker



Ak mozem, poprosim niekoho o LOCK lol! toto sa uz bude riesit priamo ingame Wink

14Prihláška Disco/shadow Priest Empty Re: Prihláška Disco/shadow Priest Sun Apr 22, 2012 11:41 am

Llaaila

Llaaila

napiš si ve hře o inv

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru